Szczegóły oferty pracy

Data umieszczenia oferty:18.05.2020

Stanowisko : Główny Specjalista Badań Przemysłowych w projekcie pt. Opracowanie innowacyjnego układu optoelektronicznego do pomiaru wybranych parametrów napowietrznych linii elektroenergetycznych.

Miejsce pracy : Lublin

Forma zatrudnienia: Umowa na zastępstwo. Wymiar etatu: 0,8

Zakres obowiązków:

Wymagania :

Wykształcenie:

Doświadczenie zawodowe:

Pożądane doświadczenie w zakresie:

Ukończone kursy:

Publikacje:

Znajomość języków:

Umiejętności:

CV wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres kariera@energotech.info.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji, możecie Państwo w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez EnergoTech Lublin Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. W. Witosa 16b, w celu realizacji procesów rekrutacji.

Jeżeli chcecie Państwo abyśmy rozpatrywali Państwa kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia o podanej poniżej treści:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w okresie kolejnych ……. lat.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w firmie EnergoTech Lublin Sp. z o.o. znajdziecie państwo w poniższym pliku. Do pobrania również pełna treść ogłoszenia.